O nas

Towarzystwo Gospodarcze "FLINT" sp. z o.o. rozpoczęło działalność we wrześniu 2003 roku i zostało powołane do handlu opałem. Nowa firma sumuje formy aktywności, potencjały ekonomiczne, wiedzę rynkową oraz doświadczenie wspólników z MTK MORION z Wieliczki i Towarzystwa Węglowego z Katowic.


Obecnie Towarzystwo Gospodarcze "FLINT" zatrudnia 20 kompetentnych i doświadczonych pracowników od lat zajmujących się handlem węglem oraz produktami petrochemicznymi.

Zapraszamy do przeglądu galerii


Chcąc sprostać wymaganiom rynku Towarzystwo Gospodarcze "FLINT" Spółka z o.o. świadczy usługi handlowe na wysokim poziomie zarządzania i gwarantujący klientom zadowolenie ze współpracy.


Zarządzanie jakością pracy traktujemy jako podstawowe narzędzie w kierowaniu firmą.
Wiemy, że sprawne zarządzanie pozwala nam zapewnić wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Za główny cel stawiamy sobie spełnienie wymagań postawionych nam przez Klientów oraz ciągłe doskonalenie naszej organizacji. Jesteśmy firmą nowoczesną i wyróżniającą się na rynku.

Towarzystwo Gospodarcze "FLINT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

KRS: 0000172639 Sąd Rejonowy w Katowicach.
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

REGON: 278113800
NIP: 634-250-22-80Kapitał zakładowy: 120 000,00 zł

Rachunki bankowe:
PKO BP S.A. 94 1020 2472 0000 6202 0119 0834


Zarząd


Jacek Gaciński - Prezes Zarządu, Dyrektor
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paweł Cebula - Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Handlowy
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.